TC40B TOMAC 40 W RMS bärbar Bluetooth-högtalare, TWS, AUX/USB/AC, BASS Boost (CE)
- 80 W toppeffekt / 40 W RMS-effekt med BASS Boost för kraftfulla lågfrekvenser.
- TWS-parning och två EQ-lägen för mångsidiga lyssningsmiljöer.
- Robust byggarbetsplatsdesign med AUX/USB/AC-ingångar och 5 V / 2,1 A USB-utgång.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC40B |
| Produkt | Bluetooth-högtalare för byggarbetsplats |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Motortyp | Brushless |
| USB-utport | 5 V / 2,1 A |
| Inmatningsspänning | 110–240 V |
| Spetskraft | 80W |
| Nominal effekt | 40W (20 W × 2 ) |
| Gränssnitt | AUX / USB / AC |
| Bluetooth-ström | 5–30 meter |
| Dykare | 2 × 3 tum fullomfångsdrivare |
| Spelmoder | AUX/USB/BT |
| Anslutningsfunktion | TWS-parning |
| Två EQ-lägen | Arbetstid / fritid |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 2,8 kg / 3,2 kg |
| Antal per karton | 6st |
| Förpackningsstorlek | 55 × 37 × 45 cm |
| Nät/Grossvikt | 16,8 kg / 19 kg |
| MOQ | 1000 st |
| Leveranstid | 50 dagar |
| 20GP | 2040 st |
| Certifikat | CE |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI