TC1327SP TOMAC rullande garagskabinett – verktygsvagn med en låda
- 1 låda för ordnad verktygsförvaring
- 3 hyllor för större utrustning
- Sidomonteerad spikbräda för att hänga upp verktyg
- Lättrullande hjul med broms
- Kompakt design för användning i verkstad
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet för rullbänk | Detaljer |
| Totala mått | 70*35*67 cm (med rullhjul 76 cm) |
| Mått för inre hylla | 69*34 cm |
| Låddimension | 59,5*30*6,5 cm |
| Material | Kallrullad stål |
| Tjocklek |
Hylla: 0,6 mm Stolpe: 0,7 mm |
| Golvets bärförmåga | 40KG |
| Total bärförmåga | 100kg |
| Däcksstorlek | 3" |
| Hjulmaterial |
PP 2 svivlande, 2 fasta |
| Tillbehör | \ |
| Kvalitet per kartong | 1 st |
| Förpackningsstorlek: | 72*37*21 cm |
| Nät/Grossvikt | 12,0 kg / 13,0 kg |
| laddningsmängd för 20GP | \ |
| laddmängd för 40HQ | 513 st |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 45 dagar |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI