TC1323SP TOMAC tunglastad verktygsvagn med golvbräda
- Sidogolvbräda för verktygsorganisering
- Hög bärförmåga upp till 90 kg per hylla
- Förstärkt stålskelett för hållbarhet
- Kombinerar förvaring och mobilitet
- Idealisk för professionell verkstadsuppsättning
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet för rullbänk | Detaljer |
| Totala mått | 81,5 × 46 × 94 cm (med rullar) |
| Mått för inre hylla | 73 × 45,6 × 5,7 cm |
| Material | Kallrullad stål |
| Tjocklek |
Bräda: 0,8 mm Ram: 1,2 mm |
| Golvets bärförmåga | 90 kg |
| Total bärförmåga | \ |
| Däcksstorlek | 4" |
| Hjulmaterial |
PP 2 roterande med broms, 2 fasta |
| Tillbehör | \ |
| Kvalitet per kartong | 1 st |
| Förpackningsstorlek: | 88 × 51,5 × 28,5 cm |
| Nät/Grossvikt | 23,0 kg / 25,0 kg |
| laddningsmängd för 20GP | \ |
| laddmängd för 40HQ | 513 st |
| MOQ | 513 st |
| Leveranstid | 75 dagar |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI