TC1323BP TOMAC rullande verktygskabinett för verkstad – arbetsstation med en låda
- Integrerad perforerad väggbeläggning (pegboard) på baksidan
- 1 låda för verktygsorganisation
- Flerskiktslager för förvaring
- Idealisk för aktiv reparation
- Mobil och platsbesparande design
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet för rullbänk | Detaljer |
| Totala mått | 81,2 × 42 × 100 cm (med hjulställ 107,5 cm) |
| Bakmått | 69 × 2 × 37,5 cm |
| Mått för inre hylla | \ |
| Låddimension | 69 × 45 × 5 cm |
| Material | Kallrullad stål |
| Tjocklek | 0,6 mm och 1,0 mm |
| Golvets bärförmåga | 20–60 kg |
| Total bärförmåga | \ |
| Däcksstorlek | 2" |
| Hjulmaterial | PP |
| Tillbehör | \ |
| Kvalitet per kartong | 1 st |
| Förpackningsstorlek: | 74 × 42 × 16 cm |
| Nät/Grossvikt | 11,5 kg / 12,5 kg |
| laddningsmängd för 20GP | 550 stycken |
| laddmängd för 40HQ | 1350 st |
| MOQ | 550 stycken |
| Leveranstid | 40 dagar |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI