TC13105 TOMAC tungt byggt verktygsvagn med gasfjäderlock
- Gasfjäderlock med stort översta förvaringsutrymme
- Lådor i olika storlekar för verktygsorganisation
- Hög lastkapacitet upp till 35 kg per låda
- Förstärkt stålkonstruktion
- Stor arbetsyta på toppen
- Idealisk för professionell verkstadsuppsättning
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet för rullbänk | Detaljer |
| Totala mått | 79×52,2×104 cm (med hjul) |
| Mått för översta facken | 76,5×49×15 cm |
| Mått för två lådor | 30×44,2×6 cm |
| Mått för en låda | 30×44,2×12,6 cm |
| Mått för en låda | 64×44,2×8 cm |
| Mått för en låda | 64×44,2×12,6 cm |
| Material | Kallrullad stål |
| Tjocklek |
Låda: 0,7 mm Kaross: 0,9 mm |
| Lådans bärförmåga | 35KG |
| Däcksstorlek |
5"*1.25" 2 roterande med broms, 2 fasta |
| Hjulmaterial |
PP 2 roterande med broms, 2 fasta |
| Tillbehör | \ |
| Kvalitet per kartong | 1 st |
| Förpackningsstorlek: | 86 × 59 × 96,5 cm |
| Nät/Grossvikt | 62,0 kg / 67,2 kg |
| laddningsmängd för 20GP | \ |
| laddmängd för 40HQ | 132st |
| MOQ | 132st |
| Leveranstid | 75 dagar |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI