TC13004 TOMAC verktygsvagn med fyra lådor och gasfjäderlock
- Gasfjäderlock för enkel öppning och tillträde
- 4 lådor för organiserad verktygsförvaring
- Översta fack för ofta använda verktyg
- Konstruktion i kallvalsat stål
- Lättroterande hjul med bromsar
- Kompakt arbetsstation för verkstadsanvändning
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet för rullbänk | Detaljer |
| Totala mått | \ |
| Mått för övre fack | 76,8*41*10,4 cm |
| Mått för undre fack | 76,8*41*8 cm |
| Mått för 2 små lådor | 38*33,7*5,8 cm |
| Mått för 1 låda | 68,1*38*7,8 cm |
| Mått för 1 låda | 68,1*38*10,9 cm |
| Material | Kallrullad stål |
| Tjocklek |
Bräda: 0,8 mm Stolpe: 1,5 mm |
| Fackets bärförmåga | 40KG |
| Lådans bärförmåga | 15kg |
| Översta lådans bärförmåga | 30 kg |
| Däcksstorlek |
5"*1.25" 2 roterande med broms, 2 fasta |
| Hjulmaterial |
PP 2 roterande med broms, 2 fasta |
| Tillbehör | \ |
| Kvalitet per kartong | 1 st |
| Förpackningsstorlek: | 85*49,5*50,5 cm |
| Nät/Grossvikt | 41,0 kg / 45,0 kg |
| laddningsmängd för 20GP | 112 st |
| laddmängd för 40HQ | \ |
| MOQ | 112 st |
| Leveranstid | 75 dagar |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI