TC1293 TOMAC tungt byggt verktygsvagn med tre hyllor
- Förstärkt stål (1,2 mm tjocka fack och ram)
- Hög bärförmåga för tunga verktyg
- 4-tums tungt byggda hjul med bromsar
- Stabil konstruktion för industriellt bruk
- Idealisk för service av lastbilar och utrustning
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet för rullbänk | Detaljer |
| Totala mått | 73,3 × 46 × 81,7 cm (med hjul) |
| Mått för inre hylla | 73 × 45,6 × 5,7 cm |
| Material | Kallrullad stål |
| Tjocklek |
Bräda: 0,8 mm Ram: 1,2 mm |
| Golvets bärförmåga | 90 kg |
| Total bärförmåga | \ |
| Däcksstorlek | 4" |
| Hjulmaterial |
PP 2 roterande med broms, 2 fasta |
| Tillbehör | \ |
| Kvalitet per kartong | 1 st |
| Förpackningsstorlek: | 78,5 × 51,5 × 21,5 cm |
| Nät/Grossvikt | 16,5 kg / 18,0 kg |
| laddningsmängd för 20GP | \ |
| laddmängd för 40HQ | 816 st |
| MOQ | 816 st |
| Leveranstid | 75 dagar |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI