TC12703 TOMAC rullande garagskabinett – verktygsvagn med tre lådor
- 3 lådor för klassificerad förvaring
- Stor bottenhylla för utrustning
- Hårt Stålbygge
- Design med hög lastkapacitet
- Smoother rörlighet med låsbara hjul
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet för rullbänk | Detaljer |
| Totala mått | 67,8 × 45,9 × 90,8 cm (med rullhjul) |
| Fackmått | 67,5 × 45,6 × 8,9 cm |
| Låddimension | 56,9 × 40 × 7,5 cm |
| Material | Kallrullad stål |
| Tjocklek |
Låda: 0,8 mm Ram: 1,5 mm |
| Hyllans bärförmåga | 90 kg |
| Lådans bärförmåga | 35KG |
| Däcksstorlek | 4" |
| Hjulmaterial |
PP 2 roterande med broms, 2 fasta |
| Tillbehör | \ |
| Kvalitet per kartong | 1 st |
| Förpackningsstorlek: | 73 × 51,5 × 48 cm |
| Nät/Grossvikt | 30,7 kg / 33,0 kg |
| laddningsmängd för 20GP | \ |
| laddmängd för 40HQ | 690 st |
| MOQ | 690 st |
| Leveranstid | 75 dagar |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI