TC1203 TOMAC lätt lastbar verktygsvagn med tre hyllor
- Kompakt storlek, idealisk för små utrymmen
- Konstruktion i kallvalsat stål
- treskikts öppen lagringsdesign
- Lättroterande hjul med bromsar
- Lämplig för lättare verktyg och daglig användning
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet för rullbänk | Detaljer |
| Totala mått | 51*26*50 cm (med rullhjul 58 cm) |
| Mått för inre hylla | 51*25 cm |
| Material | Kallrullad stål |
| Tjocklek |
Hylla: 0,6 mm Stolpe: 0,7 mm |
| Golvets bärförmåga | 20KG |
| Total bärförmåga | 80kg |
| Däcksstorlek | 3" |
| Hjulmaterial |
PP 2 svivlande, 2 fasta |
| Tillbehör | \ |
| Kvalitet per kartong | 1 st |
| Förpackningsstorlek: | 53*27*17 cm |
| Nät/Grossvikt | 6,5 kg / 7,0 kg |
| laddningsmängd för 20GP | 380 st |
| laddmängd för 40HQ | 950 st |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 45 dagar |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI