TC119285F-2 TOMAC 16 V Li-ion borstlös 1/2" långhandtagssnabbverktyg med kardanlås, 85 Nm, CE-certifierad
- vridmoment på 85 Nm hanterar envisa fästdelar för bil- och monteringsuppgifter.
- Långt handtag förbättrar räckvidd och hävstångsverkan i djupa eller trånga utrymmen.
- 1/2-tums driv med 0–250 rpm kontrollerad hastighet för smidig drift.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC119285F-2 |
| Produkt | 16 V, 85 Nm, litiumjonlöståndslös snabbverktyg (1/2 tum lång handtag) |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 16v |
| Motortyp | Brushless |
| Nominal effekt | 450W |
| tvåhastighetsreglering | \ |
| Ingen belastningshastighet | 0–250 rpm |
| Påverkanshastighet | \ |
| Max vridmoment | 85 Nm |
| Maximal avmontagevridmoment | \ |
| Fäste Typ/Storlek | \ |
| Utgångsaxelstorlek | 1/2" |
| Standardbultar | M5-M12 |
| Högstarka skruvar | M5–M10 |
| Nakenmaskins Vikt | \ |
| Tillbehör | \ |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 2,6 kg / 2,7 kg |
| Antal per karton | 10st |
| Förpackningsstorlek | 46 × 45 × 37 cm |
| Nät/Grossvikt | 26 kg / 27 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |
| Certifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI