TC119285A-2 TOMAC 16 V litiumjonborstlös 1/4" ratchetverktyg med kort handtag, 85 Nm, CE-certifierad
- maximalt vridmoment på 85 Nm för snabb demontering och åtdragning i trånga utrymmen.
- stabil hastighet på 0–250 rpm för kontrollerat åtdrag.
- utmatning på 1/4" (6,35 mm) passar skruvar från M5 till M12; kort handtag för kompakt tillvägagångssätt.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC119285A-2 |
| Produkt | 16 V, 85 Nm, litiumjon, borstlös snabbverktyg (1/4 tum kort handtag) |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 16v |
| Motortyp | Brushless |
| Nominal effekt | 450W |
| tvåhastighetsreglering | \ |
| Ingen belastningshastighet | 0–250 rpm |
| Påverkanshastighet | \ |
| Max vridmoment | 85 Nm |
| Maximal avmontagevridmoment | \ |
| Fäste Typ/Storlek | \ |
| Utgångsaxelstorlek | 1/4" |
| Standardbultar | M5-M12 |
| Högstarka skruvar | M5–M10 |
| Nakenmaskins Vikt | \ |
| Tillbehör | \ |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 1,1 kg / 1,3 kg |
| Antal per karton | 10st |
| Förpackningsstorlek | 46 × 45 × 37 cm |
| Nät/Grossvikt | 12 kg / 14 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |
| Certifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI