TC117252A TOMAC 20 V borstlös enhandscirkelsåg 140 mm, 52 mm, 1080 W, 6800 rpm, CE
- Kompakt enhandskontroll: 1,6 kg lätt kropp för enklare skärning i takhöjd och trånga utrymmen.
- Snabb, ren skärning: 6800 rpm-varvtal med 140 mm-blad och upp till 52 mm skärddjup.
- Borstlös 1080 W-effekt + lång drifttid: effektiv prestanda med 2 st 4,0 Ah-batterier och 2 A-laddare.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC117252A |
| Produkt | 20 V litiumjon, borstlös, enkelhands-såg |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 20V |
| Motortyp | Brushless |
| Nominal effekt | 1080 W |
| tvåhastighetsreglering | \ |
| Ingen belastningshastighet | 6800 varv/min |
| Påverkanshastighet | \ |
| Påverkansenergi | \ |
| Maximal avmontagevridmoment | \ |
| Max skärdjup | 52 mm |
| Sågbladsdiameter | 140 mm |
| Tillbehör | \ |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 4,7 kg / 4,9 kg |
| Antal per karton | 4STK |
| Förpackningsstorlek | 50 × 41 × 35 cm |
| Nät/Grossvikt | 18 kg / 19 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |
| Certifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI