TC117224A TOMAC 20 V borrmaskin med borrmaskin utan kolbürstar och roterande hammare, 24 mm, 2,3 J, 750 W, sladdlös hammardrill, CE
- slagenergi på 2,3 J: kraftfull borrning i betong upp till Φ24 mm med 0–4800 slag/min.
- Motor utan kolbürstar + 750 W effektuttag: effektiv effektleverans och längre livslängd.
- Klart för sladdlös setanvändning: 2 st 4,0 Ah-batterier, laddhastighet 2 A, balanserad hantering vid 2,24 kg.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC117224A |
| Produkt | 20 V litiumjon-brushless elektrisk roterande hammare – 24 mm |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 20V |
| Motortyp | Brushless |
| Nominal effekt | 750 W |
| tvåhastighetsreglering | \ |
| Ingen belastningshastighet | 0–1550 rpm |
| Påverkanshastighet | 0–4800 slag/min |
| Påverkansenergi | 2,3 joule |
| Maximal avmontagevridmoment | \ |
| Max Borrningskapacitet | 24 mm |
| Skärningsdjup | \ |
| Tillbehör | \ |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 4,7 kg / 4,9 kg |
| Antal per karton | 6st |
| Förpackningsstorlek | 50 × 41 × 35 cm |
| Nät/Grossvikt | 28 kg / 29 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |
| Certifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI