TC117222B TOMAC 16 V litiumjonlöst, borstlöst såg för back- och framrörelse, 0–3000 slag/min, slaglängd 22 mm, CE-märkt
- Borstlös 450 W effekt ger kraftfull skärprestanda och längre verktygslivslängd.
- 0–3000 slag/min med 22 mm slaglängd för snabb och effektiv trä- och metallskärning.
- Lättviktig kropp på 1,3 kg för enklare enskild hands användning och skärning ovanför huvudet.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC117222B |
| Produkt | 16 V litiumjon-löslöshögfrekvenssåg |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 16v |
| Motortyp | Brushless |
| Nominal effekt | 450W |
| tvåhastighetsreglering | \ |
| Slagfrekvens vid tomgång | 0–3000 slag/min |
| Påverkanshastighet | \ |
| Max vridmoment | \ |
| Maximal avmontagevridmoment | \ |
| Reciprocating travel | 22 mm |
| Tillbehör | \ |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 1,7 kg / 1,8 kg |
| Antal per karton | 10st |
| Förpackningsstorlek | 54 × 44 × 25 cm |
| Nät/Grossvikt | 17 kg / 18 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |
| Certifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI