TC115260A TOMAC 20 V borstlös borrskruvdragare, 60 Nm, 1/4 tum hex, 2-hastighetsreglering, 580 W, CE-certifierad
- 60 Nm vridmoment med borstlös motor och maximal effekt på 580 W för stark prestanda.
- 1/4 tum (6,35 mm) sexkantstift för snabba bitskift och säker drivning.
- Tvåhastighetsreglering 0–550/0–2000 rpm för exakt fästning och snabb borrning.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC115260A |
| Produkt |
20 V, 60 Nm, litiumjonbaserad Borstlös borrmaskin med skruvdragarfunktion |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 20V |
| Motortyp | Brushless |
| Nominal effekt | 580W |
| tvåhastighetsreglering | \ |
| Ingen belastningshastighet | 0–550 / 0–2000 rpm |
| Påverkanshastighet | \ |
| Max vridmoment | 60 Nm |
| Maximal avmontagevridmoment | \ |
| Fäste Typ/Storlek | \ |
| Utgångsaxelstorlek | 1/4" |
| Tillbehör | \ |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 1,7 kg / 1,8 kg |
| Antal per karton | 10st |
| Förpackningsstorlek | 53 × 40 × 25 cm |
| Nät/Grossvikt | 17 kg / 18 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |
| Certifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI