TC1152230B TOMAC 20 V borstlös skuggfri belysning, 230 Nm, 1/4" sexkant, slagskruvdragare, CE
- 230 Nm maximalt vridmoment för krävande fästningsuppgifter.
- Skuggfritt ljus förbättrar synligheten i trånga, mörka områden.
- Borstlös motor ger längre drifttid och lägre underhållsbehov.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC1152230B |
| Produkt |
20 V 230 NM LITIUMJON Borstlös skruvdragare (skuggfri belysning) |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 20V |
| Motortyp | Brushless |
| Nominal effekt | 320W |
| tvåhastighetsreglering | \ |
| Ingen belastningshastighet | 0–1200/0–2200/0–3000/0–3500 rpm |
| Påverkanshastighet | 0–1200/0–2500/0–3500/0–3900 slag/min |
| Max vridmoment | 230 N·m |
| Maximal avmontagevridmoment | \ |
| Fäste Typ/Storlek | \ |
| Utgångsaxelstorlek | 1/4" |
| Tillbehör | \ |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 2,4 kg / 2,5 kg |
| Antal per karton | 4STK |
| Förpackningsstorlek | 68 × 47 × 36 cm |
| Nät/Grossvikt | 18,5 kg / 19,5 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |
| Certifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI