TC1152230A TOMAC 20 V borstlös slagskruvdragare, 230 Nm, 1/4" sexkant, 4 hastigheter, 320 W, CE
- Upp till 230 Nm maximalt vridmoment för tunga fästningsuppgifter.
- fyrahastighetsreglering: 0–3500 / 3000 / 2200 / 1200 rpm med 0–3900 / 3500 / 2500 / 1200 ipm.
- 1/4 tum (6,35 mm) sexkantstift för snabba bitskift och säker drivning.
- webbplatsens produktnamn (<100 tecken)
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC1152230A |
| Produkt |
20 V 230 NM LITIUMJON Borstmotorlös skruvmejsel |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 20V |
| Motortyp | Brushless |
| Nominal effekt | 320W |
| tvåhastighetsreglering | \ |
| Ingen belastningshastighet | 0–1200/0–2200/0–3000/0–3500 rpm |
| Påverkanshastighet | 0–1200/0–2500/0–3500/0–3900 slag/min |
| Max vridmoment | 230 N·m |
| Maximal avmontagevridmoment | \ |
| Fäste Typ/Storlek | \ |
| Utgångsaxelstorlek | 1/4" |
| Tillbehör | \ |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 2,4 kg / 2,5 kg |
| Antal per karton | 10st |
| Förpackningsstorlek | 44*29*50 cm |
| Nät/Grossvikt | 24 kg / 25 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |
| Certifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI