TC1152180B TOMAC 16 V Li-ion borstlös slagskruvdragare, 1/4 tum hex, 180 Nm, skuggfri belysning, CE-certifierad
- Skuggfritt ljus förbättrar synligheten i mörka hörn och trånga arbetsområden.
- 180 Nm maxvridmoment för snabb åtdragning och borttagning av fastsittande skruvar.
- fyrahastighetsreglering 0–3200 rpm och upp till 0–3800 slag/min för kontrollerad montering.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC1152180B |
| Produkt |
16 V, 180 Nm, LITIUM-ION Borstlös skruvdragare (skuggfri belysning) |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 16v |
| Motortyp | Brushless |
| Nominal effekt | 220W |
| tvåhastighetsreglering | \ |
| Ingen belastningshastighet | 0–1300/0–2200/0–2700/0–3200 rpm |
| Påverkanshastighet | 0–1300/0–2500/0–3300/0–3800 slag/min |
| Max vridmoment | 180 Nm |
| Maximal avmontagevridmoment | \ |
| Fäste Typ/Storlek | \ |
| Utgångsaxelstorlek | 1/4" |
| Tillbehör | \ |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 2,1 kg / 2,2 kg |
| Antal per karton | 10st |
| Förpackningsstorlek | 54,5 × 49 × 39,5 cm |
| Nät/Grossvikt | 20,4 kg / 21,4 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |
| Certifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI