TC114260E TOMAC 20 V brushless, trådlös borrmaskin med 13 mm automatiskt låsande spännkärl och 60 Nm vridmoment, 580 W, CE-certifierad (ny modell)
- Ny modell av borrmaskin med borstlös motor levererar 60 Nm vridmoment och upp till 580 W effekt.
- Tvåhastighetsreglering 0–550 / 0–2000 rpm för exakt skruvning och snabb borrning.
- 13 mm automatiskt låsande metallspännfack ger stark hållning och snabba byte av borrbitar.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC114260E |
| Produkt |
20 V, 60 Nm, litiumjonbaserad BORRMASKIN MED BORSTLÖS MOTOR (13 MM), NY MODELL |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 20V |
| Motortyp | Brushless |
| Nominal effekt | 580W |
| tvåhastighetsreglering | \ |
| Ingen belastningshastighet | 0–550 / 0–2000 rpm |
| Påverkanshastighet | \ |
| Max vridmoment | 60 Nm |
| Maximal avmontagevridmoment | \ |
| Fäste Typ/Storlek |
13mm Automatiskt låsande ratchet-järnspänn |
| Utgångsaxelstorlek | \ |
| Tillbehör | \ |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 2,5 kg / 2,6 kg |
| Antal per karton | 10st |
| Förpackningsstorlek | 50 × 44 × 32 cm |
| Nät/Grossvikt | 25 kg / 26 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |
| Certifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI