TC1142160A TOMAC 20 V borstlös trådlös slagborrmaskin med 13 mm spännvidd, 160 Nm, 3-hastighetsreglering, 790 W, CE-märkt (ny modell)
- Ny modell levererar 160 Nm vridmoment med borstlös motor och maximal effekt på 790 W.
- reglering av tre hastigheter: 0–650/0–2000/0–2500 rpm för mångsidiga applikationer.
- 13 mm automatiskt låsande metallspännfack säkerställer stark spänning och snabba bitskift.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC1142160A |
| Produkt |
20 V, 160 Nm, litiumjon Borstlös elektrisk slagborrmaskin (13 mm), ny modell |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 20V |
| Motortyp | Brushless |
| Nominal effekt | 790 W |
| tvåhastighetsreglering | \ |
| Ingen belastningshastighet | 0–650 / 0–2000 / 0–2500 rpm |
| Påverkanshastighet | \ |
| Max vridmoment | 160 Nm |
| Maximal avmontagevridmoment | \ |
| Fäste Typ/Storlek |
13mm Automatiskt låsande ratchet-järnspänn |
| Utgångsaxelstorlek | \ |
| Tillbehör | \ |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 4,3 kg / 4,5 kg |
| Antal per karton | 4STK |
| Förpackningsstorlek | 43 × 34 × 31 cm |
| Nät/Grossvikt | 17 kg / 18 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |
| Certifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI