TC1142100A TOMAC 20 V borstlös trådlös borrmaskin med 13 mm automatiskt låsande spännkärl, 100 Nm, 620 W, CE-märkt, ny modell
- Ny modell levererar 100 Nm hög vridmoment för tunga borr- och skruvuppgifter.
- 13 mm automatiskt låsande metallspännfack för säker spänning och snabba bitskift.
- 2 × 4,0 Ah-batterier med maximal effekt på 620 W för längre drifttid och stark effekt.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC1142100A |
| Produkt |
20 V, 100 Nm, litiumjon BORRMASKIN MED BORSTLÖS MOTOR (13 MM), NY MODELL |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 20V |
| Motortyp | Brushless |
| Nominal effekt | 620 w |
| tvåhastighetsreglering | \ |
| Ingen belastningshastighet | 0–550 / 0–2000 rpm |
| Påverkanshastighet | \ |
| Max vridmoment | 100 Nm |
| Maximal avmontagevridmoment | \ |
| Fäste Typ/Storlek |
13mm Automatiskt låsande ratchet-järnspänn |
| Utgångsaxelstorlek | \ |
| Tillbehör | \ |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 3,7 kg / 3,9 kg |
| Antal per karton | 6st |
| Förpackningsstorlek | 49 × 45 × 30 cm |
| Nät/Grossvikt | 22 kg / 23 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |
| Certifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI