TC1132125B TOMAC 20 V 1600 W borstlös vinkelgrindare 125 mm M14, 3 hastigheter, CE
- 1600 W borstlös motor: snabb skärning och tung slipning med hög verkningsgrad.
- 3-hastighetsreglering: 9000/6500/3500 rpm för skärning, polering och ytförberedelse.
- 125 mm M14-standard: bred skivkompatibilitet; inkluderar 2 st 9,0 Ah-batterier samt 2 A-laddare.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC1132125B |
| Produkt | 20 V litiumjon, 1600 W borstlös vinkelgrindare |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 20V |
| Motortyp | Brushless |
| Nominal effekt | 1600 W |
| tvåhastighetsreglering | \ |
| Ingen belastningshastighet | 3500/6500/9000 rpm |
| Påverkanshastighet | \ |
| Max vridmoment | \ |
| Maximal avmontagevridmoment | \ |
| Skivdiameter | 125 mm |
| Skärningsdjup | \ |
| Spindeltråd | M14 |
| Tillbehör | \ |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 2,7 kg / 2,9 kg |
| Antal per karton | 6st |
| Förpackningsstorlek | 49 × 38 × 27 cm |
| Nät/Grossvikt | 16 kg / 17 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |
| Certifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI