TC1122900A TOMAC 20 V 900 N·m brushless 1/2" impactnyckel, CE-certifikat
- maximalt vridmoment på 900 N·m: Stark prestanda för svårlösta muttrar och tungt arbete vid åtdragning.
- 3-hastighetsreglering: 0–2850/2450/2000 rpm med 0–3000/2800/2100 slag/min för bättre kontroll.
- Slipringfri + 1/2 tum-drift: Slitagebeständig slipringfri motor, kvadratisk drivaxel på 12,7 mm (1/2 tum).
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC1122900A |
| Produkt |
20 V, 900 Nm, litiumjon Slagmutternyckel utan borstar |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 20V |
| Motortyp | Brushless |
| Nominal effekt | 500W |
| tvåhastighetsreglering | \ |
| Ingen belastningshastighet | 0–2000 / 0–2450 / 0–2850 rpm |
| Påverkanshastighet | 0–2100 / 0–2800 / 0–3100 slag/min |
| Max vridmoment | 900 Nm |
| Maximal avmontagevridmoment | \ |
| Fäste Typ/Storlek | \ |
| Utgångsaxelstorlek | 1/2" |
| Standardbultar | M10–M22 |
| Högstarka skruvar | M8–M16 |
| Nakenmaskins Vikt | \ |
| Tillbehör | \ |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 6,3 kg / 6,5 kg |
| Antal per karton | 4STK |
| Förpackningsstorlek | 52 × 34 × 31 cm |
| Nät/Grossvikt | 25 kg / 26 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |
| Certifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI