TC1122750A TOMAC 20 V 750 N·m brushless 1/2" slagnyckel CE-certifikat
- 750 N·m vridmoment: Tungt arbete vid lösning/åtdragning; stödjer standard M10–M24 samt höghållfasta M10–M16-skruvar.
- 3-hastighetsreglering: 0–2850/2450/2000 rpm med 0–3100/2800/2100 slag/min för att anpassa sig till olika uppgifter och minska risken för överåtdragning.
- Borstlös motor + 1/2 tum drivaxel: Effektiv och slitstark borstlös motor; fyrkantig drivaxel på 12,7 mm (1/2 tum) passar vanliga huvuden.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC1122750A |
| Produkt |
20 V, 750 Nm, litiumjon Slagmutternyckel utan borstar |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 20V |
| Motortyp | Brushless |
| Nominal effekt | 480 W |
| tvåhastighetsreglering | \ |
| Ingen belastningshastighet | 0–2000 / 0–2450 / 0–2850 rpm |
| Påverkanshastighet | 0–2100 / 0–2800 / 0–3100 slag/min |
| Max vridmoment | 750 Nm |
| Maximal avmontagevridmoment | \ |
| Fäste Typ/Storlek | \ |
| Utgångsaxelstorlek | 1/2" |
| Standardbultar | M10–M24 |
| Högstarka skruvar | M10–M16 |
| Nakenmaskins Vikt | \ |
| Tillbehör | \ |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 3,8 kg / 4 kg |
| Antal per karton | 6st |
| Förpackningsstorlek | 47×30×31 cm |
| Nät/Grossvikt | 23 kg / 24 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |
| Certifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI