TC1122650A TOMAC 20 V 650 N·m brushless 1/2" slagnyckel CE-certifikat
- maximalt vridmoment på 650 N·m för krävande lösnings- och åtdragningsuppgifter.
- 3-hastighetsreglering: 0–2900/2300/1850 rpm för bättre hantering.
- 1/2 tum drivaxel stödjer M10–M22-skruvar; två batterier på 4,0 Ah ingår.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC1122650A |
| Produkt |
20 V, 650 N·m, litiumjon- Slagmutternyckel utan borstar |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 20V |
| Motortyp | Brushless |
| Nominal effekt | 450W |
| tvåhastighetsreglering | \ |
| Ingen belastningshastighet | 0–1850 / 0–2300 / 0–2900 rpm |
| Påverkanshastighet | 0–1900 / 0–2200 / 0–3200 slag/min |
| Max vridmoment | 650 nm |
| Maximal avmontagevridmoment | \ |
| Fäste Typ/Storlek | \ |
| Utgångsaxelstorlek | 1/2" |
| Standardbultar | M10–M22 |
| Högstarka skruvar | M8–M16 |
| Nakenmaskins Vikt | \ |
| Tillbehör | \ |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 3,8 kg / 4 kg |
| Antal per karton | 6st |
| Förpackningsstorlek | 47×30×31 cm |
| Nät/Grossvikt | 23 kg / 24 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |
| Certifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI