TC1122500A TOMAC 20 V, 500 N·m, borstlös 1/2" slagmutterskruvdragare, CE-certifikat
- maximalt vridmoment på 500 N·m för kraftfull montering och demontering.
- 3-hastighetsreglering: 0–2650/2320/1900 rpm för bättre noggrannhet.
- 1/2 tum drivaxel passar M10–M22-bultar; kompakt kropp.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC1122500A |
| Produkt |
20 V 500 Nm litiumjon Slagmutternyckel utan borstar |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 20V |
| Motortyp | Brushless |
| Nominal effekt | 420W |
| tvåhastighetsreglering | \ |
| Ingen belastningshastighet | 0–1900/0–2320/0–2650 rpm |
| Påverkanshastighet | 0–2320/0–2980/0–3500 slag/min |
| Max vridmoment | 500 Nm |
| Maximal avmontagevridmoment | \ |
| Fäste Typ/Storlek | \ |
| Utgångsaxelstorlek | 1/2" |
| Standardbultar | M10–M22 |
| Högstarka skruvar | M8–M16 |
| Nakenmaskins Vikt | \ |
| Tillbehör | \ |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 3,7 kg / 3,9 kg |
| Antal per karton | 6st |
| Förpackningsstorlek | 50*37*32 cm |
| Nät/Grossvikt | 22 kg / 23 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |
| Certifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI