TC1122400A TOMAC 20 V, 400 N·m, borstlös 1/2" slagmutterskruvdragare, CE-certifikat
- 400 N·m vridmoment för snabb demontering och kraftfull montering.
- 3-hastighetsreglering: 0–2800/2530/2050 rpm för precisionsarbete.
- 1/2 tum kvadratisk drivaxel passar M8–M20-bultar; kompakt design på 1,16 kg.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC1122400A |
| Produkt |
20 V, 400 Nm litiumjon Slagmutternyckel utan borstar |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 20V |
| Motortyp | Brushless |
| Nominal effekt | 400W |
| tvåhastighetsreglering | \ |
| Ingen belastningshastighet | 0–2050/0–2530/0–2800 rpm |
| Påverkanshastighet | 0–2470/0–3050/0–3600 slag/min |
| Max vridmoment | 400 Nm |
| Maximal avmontagevridmoment | \ |
| Fäste Typ/Storlek | \ |
| Utgångsaxelstorlek | 1/2" |
| Standardbultar | M8–M20 |
| Högstarka skruvar | M8–M16 |
| Nakenmaskins Vikt | \ |
| Tillbehör | \ |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 3,5 kg / 3,7 kg |
| Antal per karton | 6st |
| Förpackningsstorlek | 44 × 33 × 31 cm |
| Nät/Grossvikt | 21 kg / 22 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |
| Certifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI