TC11222100A TOMAC 20 V, 2100 N·m, borstlös slagmutternyckel med 3/4 tum fästning, CE-certifikat
- maximalt vridmoment på 2100 N·m: Extrem kraft för hjulmuttrar på lastbilar och tunga förbindningar.
- 3-hastighetsreglering: 0–1800/1400/1100 rpm med 0–2300/1850/1150 slag/min för reglerad effekt.
- 3/4 tum-driv (19 mm): Hanterar standardmutter M14–M36 och höghållfasta mutter M12–M27; robust konstruktion.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC11222100A |
| Produkt |
20 V, 2100 Nm, litiumjon Slagmutternyckel utan borstar |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 20V |
| Motortyp | Brushless |
| Nominal effekt | 700W |
| tvåhastighetsreglering | \ |
| Ingen belastningshastighet | 0–1100/0–1400/0–1800 rpm |
| Påverkanshastighet | 0–1150/0–1850/0–2300 ipm |
| Max vridmoment | 2100 Nm |
| Maximal avmontagevridmoment | \ |
| Fäste Typ/Storlek | \ |
| Utgångsaxelstorlek | 3/4" |
| Standardbultar | M14–M36 |
| Högstarka skruvar | M12–M27 |
| Nakenmaskins Vikt | \ |
| Tillbehör | \ |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 8 kg / 8,5 kg |
| Antal per karton | 2 stycken |
| Förpackningsstorlek | 47 × 36 × 31 cm |
| Nät/Grossvikt | 16 kg / 17 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |
| Certifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI