TC1122180C TOMAC 16 V Li-ion borstlös tvåändad 1/2 tum slagmutternyckel, 180 Nm, skuggfri belysning, CE-certifierad
- Dubbeländamålsdesign för flera uppgifter; ett verktyg täcker fler applikationer.
- Skuggfritt ljus förbättrar synligheten i mörka motorrum och trånga utrymmen.
- 180 Nm vridmoment med fyra hastigheter upp till 3200 rpm och 3800 slag/min för exakt kontroll.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC1122180C |
| Produkt |
16 V, 180 Nm, LITIUM-ION BORSTLÖS SLAGMUTTERNYCKEL (TVÅÄNDAD, SKUGGFRI BELYSNING) |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 16v |
| Motortyp | Brushless |
| Nominal effekt | 220W |
| tvåhastighetsreglering | \ |
| Ingen belastningshastighet | 0–1300/0–2200/0–2700/0–3200 rpm |
| Påverkanshastighet | 0–1300/0–2500/0–3300/0–3800 slag/min |
| Max vridmoment | 180 Nm |
| Maximal avmontagevridmoment | \ |
| Fäste Typ/Storlek | \ |
| Utgångsaxelstorlek | 1/2" |
| Standardbultar | M8–M16 |
| Högstarka skruvar | M8-M12 |
| Nakenmaskins Vikt | \ |
| Tillbehör | \ |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 2,4 kg / 2,6 kg |
| Antal per karton | 5st |
| Förpackningsstorlek | 52 × 36 × 31 cm |
| Nät/Grossvikt | 12 kg / 13 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |
| Certifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI