TC1122180A TOMAC 16 V Li-ion borstlös 1/2 tum slagmutternyckel, 180 Nm, CE-certifierad
- 180 Nm maximalt vridmoment för snabb spännning och lossning.
- 4 hastigheter, 0–3200 rpm och upp till 0–3800 slag/min för exakt kontroll.
- 1/2 tum (12,7 mm) ankel passar M8–M16-skruvar; kompakt design på 1,1 kg.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC1122180A |
| Produkt |
16 V, 180 Nm, LITIUM-ION Slagmutternyckel utan borstar |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 16v |
| Motortyp | Brushless |
| Nominal effekt | 220W |
| tvåhastighetsreglering | \ |
| Ingen belastningshastighet | 0–1300/0–2200/0–2700/0–3200 rpm |
| Påverkanshastighet | 0–1300/0–2500/0–3300/0–3800 slag/min |
| Max vridmoment | 180 Nm |
| Maximal avmontagevridmoment | \ |
| Fäste Typ/Storlek | \ |
| Utgångsaxelstorlek | 1/2" |
| Standardbultar | M8–M16 |
| Högstarka skruvar | M8-M12 |
| Nakenmaskins Vikt | \ |
| Tillbehör | \ |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 2,6 kg / 2,8 kg |
| Antal per karton | 5st |
| Förpackningsstorlek | 52 × 36 × 31 cm |
| Nät/Grossvikt | 13 kg / 14 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |
| Certifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI