TC11221600A TOMAC 20 V, 1600 N·m, borstlös slagmutternyckel med 3/4 tum fästning, CE-certifikat
- maximalt vridmoment på 1600 N·m: Byggd för förbindningar på lastbilar, däck och tung utrustning.
- 3-hastighetsreglering: 0–1800/1100/900 rpm med 0–2200/1900/1450 slag/min för kontrollerad effekt.
- 3/4 tum-drivaxel (19 mm): Hanterar standardskruvar från M12 till M30 samt högfasthetsskruvar från M10 till M24; robust hantering.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC11221600A |
| Produkt |
20 V, 1600 Nm, litiumjon Slagmutternyckel utan borstar |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 20V |
| Motortyp | Brushless |
| Nominal effekt | 550W |
| tvåhastighetsreglering | \ |
| Ingen belastningshastighet | 0–900 / 0–1100 / 0–1800 rpm |
| Påverkanshastighet | 0–1450 / 0–1900 / 0–2200 slag/min |
| Max vridmoment | 1600 Nm |
| Maximal avmontagevridmoment | \ |
| Fäste Typ/Storlek | \ |
| Utgångsaxelstorlek | 3/4" |
| Standardbultar | M12–M30 |
| Högstarka skruvar | M10–M24 |
| Nakenmaskins Vikt | \ |
| Tillbehör | \ |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 7 kg / 7,5 kg |
| Antal per karton | 2 stycken |
| Förpackningsstorlek | 42 × 33 × 28 cm |
| Nät/Grossvikt | 14 kg / 15 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |
| Certifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI