TC11221100A TOMAC 20 V 1100 N·m brushless 1/2" impactnyckel, CE-certifikat
- max vridmoment på 1100 N·m: Utformad för tunga lösnings- och åtdragningsuppgifter.
- 3-hastighetsreglering: 0–2300/1850/1350 rpm med 0–2900/1900/1450 slag/min för bättre kontroll.
- Slipringfri + 1/2 tum-drift: Kvadratisk drivaxel på 12,7 mm (1/2 tum); stödjer muttrar i storlek M12–M24.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC11221100A |
| Produkt |
20 V, 1100 Nm, litiumjon Slagmutternyckel utan borstar |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 20V |
| Motortyp | Brushless |
| Nominal effekt | 510W |
| tvåhastighetsreglering | \ |
| Ingen belastningshastighet | 0–1350 / 0–1850 / 0–2300 rpm |
| Påverkanshastighet | 0–1450 / 0–1900 / 0–2900 slag/min |
| Max vridmoment | 1100 Nm |
| Maximal avmontagevridmoment | \ |
| Fäste Typ/Storlek | \ |
| Utgångsaxelstorlek | 1/2" |
| Standardbultar | M12–M24 |
| Högstarka skruvar | M10–M18 |
| Nakenmaskins Vikt | \ |
| Tillbehör | \ |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 5,8 kg / 6 kg |
| Antal per karton | 2 stycken |
| Förpackningsstorlek | 42 × 33 × 28 cm |
| Nät/Grossvikt | 11 kg / 12 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |
| Certifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI