TC01220178 TOMAC 20 V 6,0 Ah litiumjonbatteri
- Hög kapacitet: 6,0 Ah för utökad drifttid.
- Hög urladdningshastighet: 10C-urladdningshastighet för krävande belastningar.
- Slitagebeständig konstruktion: 20,8 V, 18650-celler, 0,94 kg.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC01220178 |
| Produkt | litiumbatteri på 20 V, 6,0 Ah |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 20,8 V |
| Urladdningshastighet | 10c |
| Cell specifikation | 18650 |
| Elkapacitet | 6Ah |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 0.94kg |
| Antal per karton | 6st |
| Förpackningsstorlek | 15 × 16 × 10 cm |
| Nät/Grossvikt | 7 kg / 8 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI