TC01220175 TOMAC 20 V litiumsnabb-laddare (2,0 A utgång)
- Snabbladdning: 20,8 V/4,0 A utgång med CC/CV-laddning för effektiva laddcykler.
- EU-nätklar: Ingång 200–240 V växelspänning, 50/60 Hz med europeisk stickkontakt.
- Hållbar och portabel: 1,5 m VDE2×0,5 strömkabel och lättviktigt utformning på 0,3 kg.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC01220175 |
| Produkt | 20 V litiumladdare (4,0 A utgång) |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 20V |
| Ingång | 200–240 V växelspänning/50 Hz–60 Hz |
| Utgång | 20,8 V/4,0 A |
| Tillbehör |
1,5 meter strömsladd / VDE 2 × 0,5 Europaplugg |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 0.3kg |
| Antal per karton | 6st |
| Förpackningsstorlek | 15 × 13 × 10 cm |
| Nät/Grossvikt | 4,5 kg / 5,5 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI