TC01220173 TOMAC 16 V, 2,0 Ah litiumbatteri
- Stabil utgång: 16,8 V Li-jonbatteripack för trådlösa verktyg/enheter.
- Hög urladdningshastighet: 10C-urladdningshastighet för krävande belastningar.
- Kompakt utformning: 18650-celler, kapacitet på 2,0 Ah, lättviktigt utformning på 0,23 kg.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC01220173 |
| Produkt | 16 V 2,0 Ah litiumbatteri |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 16,8V |
| Urladdningshastighet | 10c |
| Cell specifikation | 18650 |
| Elkapacitet | 2 Ah |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 0.23kg |
| Antal per karton | 6st |
| Förpackningsstorlek | 15 × 13 × 10 cm |
| Nät/Grossvikt | 4 kg / 5 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI