TC01220172 TOMAC 16 V litiumladdare (2,0 A utgång)
- Bred ingångsspänningsområde: 110–240 V växelspänning, 50/60 Hz för global användning.
- Stabil laddning: 16,8 V/2,0 A med konstant ström + konstant spänning (CC/CV)-laddning.
- Praktisk utformning: Enkel laddningsport, Europakontakt, 1,5 m VDE2×0,5 strömkabel, lättviktigt utformning på 0,18 kg.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC01220172 |
| Produkt | 16 V-litiumladdare (2,0 A utgång) |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 16v |
| Ingång | 110 V–240 V växelspänning/50 Hz–60 Hz |
| Utgång | 16,8 V/2,0 A |
| Tillbehör |
1,5 meter strömsladd / VDE 2 × 0,5 Enkel laddningsport / europeisk stickkontakt |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 0,18 kg |
| Antal per karton | 6st |
| Förpackningsstorlek | 15 × 10 × 10 cm |
| Nät/Grossvikt | 3 kg / 4 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI