TC01220171 TOMAC 12 V, 2,0 Ah litiumbatteri
- Stabil utgång: 12,6 V Li-jonbatteripack för trådlösa verktyg/enheter.
- Hög urladdningshastighet: 10C-urladdningshastighet för krävande belastningar.
- Kompakt byggnad: 18650-celler, kapacitet 2,0 Ah, lättviktigt med endast 0,18 kg.
- Översikt
- Rekommenderade produkter
| Specificitet | Detaljer |
| Modell | TC01220171 |
| Produkt | 12 V 2,0 Ah litiumbatteri |
| Strömförsörjningsaggregat | Trådslöst |
| Spänning | 12,6V |
| Urladdningshastighet | 10c |
| Cell specifikation | 18650 |
| Elkapacitet | 2 Ah |
| Paketinformation | Färgburk |
| Enskild paketstorlek | \ |
| Netto-/bruttovikt | 0,18 kg |
| Antal per karton | 6st |
| Förpackningsstorlek | 15 × 10 × 10 cm |
| Nät/Grossvikt | 3 kg / 4 kg |
| MOQ | 500st |
| Leveranstid | 60 dagar |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI