Przenośny głośnik Bluetooth TC40B TOMAC o mocy 40 W RMS, funkcja TWS, wejścia AUX/USB/AC, wzmacnianie basów (certyfikat CE)
- moc szczytowa 80 W / moc RMS 40 W z funkcją wzmacniania basów zapewniającą dynamiczne i głębokie niskie tony.
- Parowanie TWS oraz dwa tryby ekwalizera do elastycznego dostosowania dźwięku do różnych środowisk słuchowych.
- Wytrzymałej konstrukcji przeznaczonej do użytku na budowie, z wejściami AUX/USB/AC oraz wyjściem USB o napięciu 5 V / 2,1 A.
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Model | TC40B |
| Produkt | Głośnik Bluetooth do użytku na budowie |
| Zasilacz | Bezprzewodowy |
| Typ Silnika | Bez szczotki |
| Port wyjściowy USB | 5 V / 2,1 A |
| Napięcie wejściowe | 110–240 V |
| Moc szczytowa | 80W |
| Moc nominalna | 40W (20 W × 2 ) |
| Interfejs | Wejście AUX / port USB / zasilanie sieciowe |
| Zasięg Bluetooth | 5–30 metrów |
| Dywersyfikowani | 2 × 3 calowe głośniki pełnego zakresu |
| Tryby odtwarzania | AUX/USB/BT |
| Funkcja połączenia | Para TWS |
| Dwa tryby ekwalizera | Czas pracy / czas wolny |
| Informacje o opakowaniu | Kolorowa skrzynka |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | \ |
| Waga netto/brutto | 2,8 kg / 3,2 kg |
| Ilość na karton | 6szt |
| Rozmiar opakowania | 55 × 37 × 45 cm |
| Waga netto/gross | 16,8 kg / 19 kg |
| MOQ | 1000 szt. |
| Czas dostawy | 50 dni |
| 20GP | 2040 szt. |
| Certyfikat | CE |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI