TC1327SP TOMAC poruszający się szafka garażowa – wózek narzędziowy z jednym szufladą
- 1 szuflada do uporządkowanego przechowywania narzędzi
- 3 półki do przechowywania większego sprzętu
- Boczna tablica z haczykami do zawieszania narzędzi
- Gładko toczące się kółka z hamulcem
- Kompaktowy projekt przeznaczony do użytku w warsztacie
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja wózka | Szczegóły |
| Wymiary ogólne | 70×35×67 cm (z kółkami: 76 cm) |
| Wymiary półki wewnętrznej | 69×34 cm |
| Wymiary szuflady | 59,5×30×6,5 cm |
| Materiał | Zimnopressowany stal |
| Grubość |
Półka: 0,6 mm Słupki: 0,7 mm |
| Nośność podłogi | 40kg |
| Całkowita nośność | 100kg |
| Rozmiar kółek | 3" |
| Materiał kółka |
PP 2 obrotowe, 2 stałe |
| Akcesoria | \ |
| Jakość na karton | 1pc |
| Rozmiar opakowania: | 72×37×21 cm |
| Waga netto/gross | 12,0 kg / 13,0 kg |
| ilość sztuk w kontenerze 20GP | \ |
| ilość ładunku w kontenerze 40HQ | 513 szt. |
| MOQ | 500szt |
| Czas dostawy | 45 dni |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI