TC1323BP TOMAC przesuwna szafka warsztatowa – wózek-stacjonarka z jednym szufladą
- Zintegrowana tylna płytka z otworami na zawieszanie
- 1 szuflada do organizacji narzędzi
- Wielowarstwowe półki do przechowywania
- Idealne do aktywnej pracy naprawczej
- Mobilny i oszczędzający przestrzeń projekt
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja wózka | Szczegóły |
| Wymiary ogólne | 81,2 × 42 × 100 cm (z kółkami: 107,5 cm) |
| Wymiary tyłu | 69 × 2 × 37,5 cm |
| Wymiary półki wewnętrznej | \ |
| Wymiary szuflady | 69 × 45 × 5 cm |
| Materiał | Zimnopressowany stal |
| Grubość | 0,6 mm i 1,0 mm |
| Nośność podłogi | 20–60 kg |
| Całkowita nośność | \ |
| Rozmiar kółek | 2" |
| Materiał kółka | PP |
| Akcesoria | \ |
| Jakość na karton | 1pc |
| Rozmiar opakowania: | 74 × 42 × 16 cm |
| Waga netto/gross | 11,5 kg / 12,5 kg |
| ilość sztuk w kontenerze 20GP | 550SZT |
| ilość ładunku w kontenerze 40HQ | 1350 szt. |
| MOQ | 550SZT |
| Czas dostawy | 40 dni |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI