TC13105 TOMAC ciężkoobciążony wózek narzędziowy z pokrywą z gazowym sprężynowaniem
- Pokrywa z zawiasem gazowym z dużym górnym przedziałem przechowywawczym
- Szuflady o różnych rozmiarach do organizacji narzędzi
- Wysoka nośność do 35 kg na szufladę
- Wzmacniona stalowa konstrukcja
- Duża powierzchnia robocza u góry
- Idealny do profesjonalnego wyposażenia warsztatu
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja wózka | Szczegóły |
| Wymiary ogólne | 79 × 52,2 × 104 cm (z kółkami) |
| Wymiary górnej tacy | 76,5 × 49 × 15 cm |
| Wymiary dwóch szuflad | 30 × 44,2 × 6 cm |
| Wymiary jednej szuflady | 30 × 44,2 × 12,6 cm |
| Wymiary jednej szuflady | 64 × 44,2 × 8 cm |
| Wymiary jednej szuflady | 64 × 44,2 × 12,6 cm |
| Materiał | Zimnopressowany stal |
| Grubość |
Szuflada: 0,7 mm Karoseria: 0,9 mm |
| Nośność szuflady | 35kg |
| Rozmiar kółek |
5"*1.25" 2 kółka obrotowe z hamulcem, 2 stałe |
| Materiał kółka |
PP 2 kółka obrotowe z hamulcem, 2 stałe |
| Akcesoria | \ |
| Jakość na karton | 1pc |
| Rozmiar opakowania: | 86 × 59 × 96,5 cm |
| Waga netto/gross | 62,0 kg / 67,2 kg |
| ilość sztuk w kontenerze 20GP | \ |
| ilość ładunku w kontenerze 40HQ | 132szt |
| MOQ | 132szt |
| Czas dostawy | 75 dni |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI