TC13004 TOMAC wózek narzędziowy z czterema szufladami i pokrywą z gazowym sprężynowaniem
- Pokrywa z zawiasem gazowym do łatwego otwierania i dostępu
- 4 szuflady do uporządkowanego przechowywania narzędzi
- Górne przedział do często używanych narzędzi
- Wykonanie ze stali zimnocyklowanej
- Gładko toczące się kółka z hamulcami
- Kompaktowa stacja robocza do użytku warsztatowego
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja wózka | Szczegóły |
| Wymiary ogólne | \ |
| Wymiary górnej tacki | 76,8 × 41 × 10,4 cm |
| Wymiary dolnej tacki | 76,8 × 41 × 8 cm |
| Wymiary 2 małych szuflad | 38 × 33,7 × 5,8 cm |
| Wymiary 1 szuflady | 68,1 × 38 × 7,8 cm |
| Wymiary 1 szuflady | 68,1 × 38 × 10,9 cm |
| Materiał | Zimnopressowany stal |
| Grubość |
Taca: 0,8 mm Słup: 1,5 mm |
| Nośność tacy | 40kg |
| Nośność szuflady | 15kg |
| Nośność górnego szufladnika | 30kg |
| Rozmiar kółek |
5"*1.25" 2 kółka obrotowe z hamulcem, 2 stałe |
| Materiał kółka |
PP 2 kółka obrotowe z hamulcem, 2 stałe |
| Akcesoria | \ |
| Jakość na karton | 1pc |
| Rozmiar opakowania: | 85 × 49,5 × 50,5 cm |
| Waga netto/gross | 41,0 kg / 45,0 kg |
| ilość sztuk w kontenerze 20GP | 112szt |
| ilość ładunku w kontenerze 40HQ | \ |
| MOQ | 112szt |
| Czas dostawy | 75 dni |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI