TC1293 TOMAC ciężkoobciążony wózek narzędziowy z trzema półkami
- Wzmocniona stal (blachy i ramy o grubości 1,2 mm)
- Wysoka nośność dla ciężkich narzędzi
- ciężkoobciążone kółka o średnicy 4 cali z hamulcami
- Stabilna konstrukcja przeznaczona do zastosowań przemysłowych
- Idealny do serwisu pojazdów ciężarowych i sprzętu
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja wózka | Szczegóły |
| Wymiary ogólne | 73,3 × 46 × 81,7 cm (z kółkami) |
| Wymiary półki wewnętrznej | 73 × 45,6 × 5,7 cm |
| Materiał | Zimnopressowany stal |
| Grubość |
Taca: 0,8 mm Rama: 1,2 mm |
| Nośność podłogi | 90KG |
| Całkowita nośność | \ |
| Rozmiar kółek | 4" |
| Materiał kółka |
PP 2 kółka obrotowe z hamulcem, 2 stałe |
| Akcesoria | \ |
| Jakość na karton | 1pc |
| Rozmiar opakowania: | 78,5 × 51,5 × 21,5 cm |
| Waga netto/gross | 16,5 kg / 18,0 kg |
| ilość sztuk w kontenerze 20GP | \ |
| ilość ładunku w kontenerze 40HQ | 816 szt. |
| MOQ | 816 szt. |
| Czas dostawy | 75 dni |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI