TC12703 TOMAC poruszająca się szafka garażowa – wózek narzędziowy z trzema szufladami
- 3 szuflady do klasyfikowanego przechowywania
- Duża dolna półka do przechowywania sprzętu
- Solidna konstrukcja ze stali
- Projekt o wysokiej nośności
- Płynna mobilność z kółkami blokowalnymi
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja wózka | Szczegóły |
| Wymiary ogólne | 67,8 × 45,9 × 90,8 cm (z kółkami) |
| Wymiary tacy | 67,5 × 45,6 × 8,9 cm |
| Wymiary szuflady | 56,9 × 40 × 7,5 cm |
| Materiał | Zimnopressowany stal |
| Grubość |
Szuflada: 0,8 mm Rama: 1,5 mm |
| Nośność półki | 90KG |
| Nośność szuflady | 35kg |
| Rozmiar kółek | 4" |
| Materiał kółka |
PP 2 kółka obrotowe z hamulcem, 2 stałe |
| Akcesoria | \ |
| Jakość na karton | 1pc |
| Rozmiar opakowania: | 73 × 51,5 × 48 cm |
| Waga netto/gross | 30,7 kg / 33,0 kg |
| ilość sztuk w kontenerze 20GP | \ |
| ilość ładunku w kontenerze 40HQ | 690 szt. |
| MOQ | 690 szt. |
| Czas dostawy | 75 dni |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI