TC1203 TOMAC lekki wózek narzędziowy z trzema półkami
- Kompaktowa wielkość idealna dla małych pomieszczeń
- Wykonanie ze stali zimnocyklowanej
- trzypoziomowy otwarty system przechowywania
- Gładko toczące się kółka z hamulcami
- Przeznaczony do przechowywania lekkich narzędzi i użytku codziennego
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja wózka | Szczegóły |
| Wymiary ogólne | 51×26×50 cm (z kółkami: 58 cm) |
| Wymiary półki wewnętrznej | 51×25 cm |
| Materiał | Zimnopressowany stal |
| Grubość |
Półka: 0,6 mm Słupki: 0,7 mm |
| Nośność podłogi | 20KG |
| Całkowita nośność | 80kg |
| Rozmiar kółek | 3" |
| Materiał kółka |
PP 2 obrotowe, 2 stałe |
| Akcesoria | \ |
| Jakość na karton | 1pc |
| Rozmiar opakowania: | 53×27×17 cm |
| Waga netto/gross | 6,5 kg / 7,0 kg |
| ilość sztuk w kontenerze 20GP | 380 szt. |
| ilość ładunku w kontenerze 40HQ | 950 szt. |
| MOQ | 500szt |
| Czas dostawy | 45 dni |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI