TC119285A-2 TOMAC, 16 V, bezszczotkowy klucz ratchet z akumulatorem litowo-jonowym, 1/4", krótki uchwyt, 85 Nm, certyfikowany CE
- maks. moment obrotowy 85 Nm umożliwia szybkie odkręcanie i dokręcanie w ciasnych przestrzeniach.
- stała prędkość 0–250 obr./min zapewnia kontrolowane wykonywanie prac dokręcania.
- wyjście 1/4" (6,35 mm) nadaje się do śrub M5–M12; krótka rękojeść zapewnia dostęp do ciasnych miejsc.
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Model | TC119285A-2 |
| Produkt | klucz ratchet z akumulatorem litowo-jonowym, 16 V, 85 Nm, bezszczotkowy (1/4", krótki uchwyt) |
| Zasilacz | Bezprzewodowy |
| Napięcie | 16V |
| Typ Silnika | Bez szczotki |
| Moc nominalna | 450 W |
| regulacja dwuprzędkowa | \ |
| Brak prędkości ładowania | 0–250 obr./min |
| Wskaźnik uderzeń | \ |
| Maksymalny moment obrotowy | 85 Nm |
| Maksymalny moment rozkręcania | \ |
| Typ/Rozmiar Giętki | \ |
| Rozmiar wałka wyjściowego | 1/4" |
| Standardowe gwoździe | M5-M12 |
| Gwinty wysokonastropowe | M5–M10 |
| Waga Maszyny Bez Obręczy | \ |
| Akcesoria | \ |
| Informacje o opakowaniu | Kolorowa skrzynka |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | \ |
| Waga netto/brutto | 1,1 kg / 1,3 kg |
| Ilość na karton | 10szt |
| Rozmiar opakowania | 46 × 45 × 37 cm |
| Waga netto/gross | 12 kg / 14 kg |
| MOQ | 500szt |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Certyfikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI