TC117252A TOMAC 20 V, bezszczotkowa jednoręczna piła tarczowa, średnica tarczy: 140 mm, głębokość cięcia: 52 mm, moc: 1080 W, 6800 obr./min, zgodna z normą CE
- Kompaktowa obsługa jedną ręką: lekka konstrukcja o masie 1,6 kg ułatwia cięcie w pozycji nad głową oraz w ciasnych przestrzeniach.
- Szybkie i czyste cięcie: prędkość obrotów 6800 obr./min, tarcza o średnicy 140 mm oraz głębokość cięcia do 52 mm.
- Bezszczotkowy silnik o mocy 1080 W oraz długi czas pracy: wydajna moc wyjściowa przy użyciu 2 akumulatorów o pojemności 4,0 Ah oraz ładowarki 2 A.
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Model | TC117252A |
| Produkt | jednoręczna piła bezszczotkowa zasilana litowo-jonowym akumulatorem 20 V |
| Zasilacz | Bezprzewodowy |
| Napięcie | 20 V |
| Typ Silnika | Bez szczotki |
| Moc nominalna | 1080W |
| regulacja dwuprzędkowa | \ |
| Brak prędkości ładowania | 6800OBR |
| Wskaźnik uderzeń | \ |
| Energia uderzenia | \ |
| Maksymalny moment rozkręcania | \ |
| Maksymalna głębokość cięcia | 52 mm |
| Średnica piły | 140 mm |
| Akcesoria | \ |
| Informacje o opakowaniu | Kolorowa skrzynka |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | \ |
| Waga netto/brutto | 4,7 kg / 4,9 kg |
| Ilość na karton | 4SZT |
| Rozmiar opakowania | 50 × 41 × 35 cm |
| Waga netto/gross | 18 kg / 19 kg |
| MOQ | 500szt |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Certyfikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI