TC117224A TOMAC 20 V bezszczotkowy młotek obrotowy o średnicy 24 mm, energia uderzenia 2,3 J, moc znamionowa 750 W, bezprzewodowy wiertarko-młotek z certyfikatem CE
- energia uderzenia 2,3 J: skuteczne wiercenie w betonie do średnicy Φ24 mm przy częstotliwości uderzeń 0–4800 udm./min.
- Silnik bezszczotkowy + moc wyjściowa 750 W: wydajna dostawa mocy i dłuższa żywotność urządzenia.
- Komplet gotowy do użytku bezprzewodowego: 2 akumulatory po 4,0 Ah, ładowarka 2 A, zrównoważona obsługa przy masie 2,24 kg.
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Model | TC117224A |
| Produkt | bezszczotkowy elektryczny młotek obrotowy z akumulatorem litowo-jonowym 20 V – 24 mm |
| Zasilacz | Bezprzewodowy |
| Napięcie | 20 V |
| Typ Silnika | Bez szczotki |
| Moc nominalna | 750w |
| regulacja dwuprzędkowa | \ |
| Brak prędkości ładowania | 0–1550 obr./min |
| Wskaźnik uderzeń | 0–4800 uderzeń/min |
| Energia uderzenia | 2,3 dżula |
| Maksymalny moment rozkręcania | \ |
| Maksymalna Pojemność Wiercenia | 24 mm |
| Głębokość cięcia | \ |
| Akcesoria | \ |
| Informacje o opakowaniu | Kolorowa skrzynka |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | \ |
| Waga netto/brutto | 4,7 kg / 4,9 kg |
| Ilość na karton | 6szt |
| Rozmiar opakowania | 50 × 41 × 35 cm |
| Waga netto/gross | 28 kg / 29 kg |
| MOQ | 500szt |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Certyfikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI