TC117222B TOMAC 16 V, bezszczotkowa piła reciprokująca na akumulatorze Li-ion, 0–3000 uderzeń/min, skok 22 mm, certyfikowana zgodnie z normą CE
- Bezszczotkowy silnik o mocy 450 W zapewnia silną wydajność cięcia oraz dłuższą żywotność narzędzia.
- 0–3000 uderzeń na minutę przy skoku 22 mm umożliwia szybkie i wydajne cięcie drewna i metalu.
- Lekka konstrukcja o wadze 1,3 kg ułatwia jednoręczną obsługę oraz cięcie nad głową.
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Model | TC117222B |
| Produkt | 16 V BEZSZCZOTKOWA PIŁA RECYPROKUJĄCA Z AKUMULATORAMI LITOWO-JONOWYMI |
| Zasilacz | Bezprzewodowy |
| Napięcie | 16V |
| Typ Silnika | Bez szczotki |
| Moc nominalna | 450 W |
| regulacja dwuprzędkowa | \ |
| Prędkość skoku przy braku obciążenia | 0–3000 uderzeń na minutę (BPM) |
| Wskaźnik uderzeń | \ |
| Maksymalny moment obrotowy | \ |
| Maksymalny moment rozkręcania | \ |
| Skok roboczy | 22 mm |
| Akcesoria | \ |
| Informacje o opakowaniu | Kolorowa skrzynka |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | \ |
| Waga netto/brutto | 1,7 kg / 1,8 kg |
| Ilość na karton | 10szt |
| Rozmiar opakowania | 54 × 44 × 25 cm |
| Waga netto/gross | 17 kg / 18 kg |
| MOQ | 500szt |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Certyfikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI