TC115260A TOMAC 20 V bezszczotkowy akumulatorowy wkrętak-śrubokręt, 60 Nm, gniazdo sześciokątne 1/4", dwuprzędkowy, 580 W, certyfikowany zgodnie z normą CE
- moment obrotowy 60 Nm przy zastosowaniu silnika bezszczotkowego i maksymalnej mocy wyjściowej 580 W zapewniający wysoką wydajność.
- sześciokątna trzpieniówka o średnicy 1/4 cala (6,35 mm) umożliwia szybką wymianę końcówek i bezpieczne wkręcanie.
- Dwustopniowy przełącznik prędkości (0–550/0–2000 obr./min) do precyzyjnego dokręcania i szybkiego wiercenia.
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Model | TC115260A |
| Produkt |
20 V, 60 Nm, akumulator litowo-jonowy BEZSZCZOTKOWY WKRĘTAK-ŚRUBOBIJAK |
| Zasilacz | Bezprzewodowy |
| Napięcie | 20 V |
| Typ Silnika | Bez szczotki |
| Moc nominalna | 580W |
| regulacja dwuprzędkowa | \ |
| Brak prędkości ładowania | 0–550 / 0–2000 obr./min |
| Wskaźnik uderzeń | \ |
| Maksymalny moment obrotowy | 60 Nm |
| Maksymalny moment rozkręcania | \ |
| Typ/Rozmiar Giętki | \ |
| Rozmiar wałka wyjściowego | 1/4" |
| Akcesoria | \ |
| Informacje o opakowaniu | Kolorowa skrzynka |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | \ |
| Waga netto/brutto | 1,7 kg / 1,8 kg |
| Ilość na karton | 10szt |
| Rozmiar opakowania | 53 × 40 × 25 cm |
| Waga netto/gross | 17 kg / 18 kg |
| MOQ | 500szt |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Certyfikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI